top of page

Megújult a Programok menü

Frissítve: 2020. szept. 27.


Felhasználóbarát formában újult meg a programok menü.

Egyesületünk Alapszabálya érdek-képviseleti, szakmai, egészség megőrzési, kulturális és sport tevékenység mentén rendelkezik tevékenységünkről.

Ezek alkotják az új programok (posts) kategóriáit, melyet már korábban bővítettünk a Harmadik Kor Egyetemével, a tájékoztató kategóriával, az üdüléssel a sport tevékenységet, és most a klubok életével is -amennyiben megtisztelik Egyesületünket információkkal.

A Post az összes programot mutatja, a katagóriákra kattintva pedig csak az odatartozók jelennek meg.
34 megtekintés

Friss bejegyzések

Az összes megtekintése

Talyigás Katalin az Életet az Éveknek Területi Egyesülete leköszönő elnöke, szociológus Publikálva:2023.09.14. 06:00 Megosztás A múlt szombaton, a Margitszigeten tartott SzázSzó összejövetelre készül

Talyigás Katival a Területi (Bp.) Egyesület leköszönő elnökével készített interjút Ónody-Molnár Dóra a Jelen hetilap - Független hetilap újságírója. Rólunk szól! A mi generációnk kezdetben abban bízot

bottom of page