top of page

Tízpróba verseny jegyzőkönyv

Frissítve: 2023. jún. 30.


Megosztjuk a 2023. június 15-én Budapesten, a XVII. kerületi Bakancsos utcai Sporttelepen megrendezésre kerülő VIII. Országos Tízpróbaverseny, verseny jegyzőkönyvét.


E versenyen 14 csapat vett részt, Budapestről és vidékről egyaránt. A versenyt a XVII. kerületi alpolgármester, Dr Füzesi Péter nyitotta meg. A helyi TV is képviseltette magát.

Köszönjük az Önkormányzatnak, hogy ismételten rendelkezésünkre bocsájtotta a sportpályát. Külön köszönjük Nagy Attilának, a Rákosmente Kft. Sportrészleg vezetőjének és munkatársainak a kiváló szakmai segítséget, a pontbíróknak, az önkéntes segítőknek a lelkiismeretes munkáját.

Nélkülük nem valósulhatott volna meg e rendezvény.

A visszajelzések alapján egy jó hangulatú versenyen vehettünk részt! A szervezők nevében: Medveczki Aranka


Tízpróbaverseny egyéni:


Helyezés Név Klub Pont

1. Kiss László Reménység Nyugdíjas Klub XVIII.ker., 135

2. Farkas Sándor Balatonfűzfő, Nyugdíjasklub Balaton 130

3. Orbán István Nyugdíjasklub-Zugló-Törökőr 125

3. Tóth Imre Rákosmente Nyugdíjasklub-Zugló-Törökőr 125

4. Károlyi Imre RÁCUK I. Csapat 122

4. Sütő András RÁCUK I. Csapat 122

5. Varró József RÁCUK I. Csapat 121

6. Kovács Zoltán Rákosmente Nyugdíjasklub-Zugló-Törökőr 117

6. Márton Erika Balatonfűzfő Nyugdíjas Klub, Balaton 117

7. Prepszent János Balatonfűzfő Nyugdíjas Klub, Balaton 114

7. Dorogi József Újlak utcai Nyugdíjas Klub I. Csapat 114

8. Derczbak Istvánné Újlak utcai Nyugdíjas Klub I. Csapat 112

8. Patkó Miklós RÁCUK I. Csapat 112

9. Kocsis Ernő RÁCUK I. Csapat 107

9. Kovács Ica Taurus Nyugdíjas Klub 107

9. Nagyné B. Márta Taurus Nyugdíjas Klub 107

10. Fórizs József Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület 106

10. Farkas K. Anikó Balatonfűzfő Nyugdíjasklub Balaton 106

11. Mózes György Rákosmente Nyugdíjasklub-Zugló-Törökőr 105

12. Nyári Hajnalka Szent Lőrinc Lakőótelep Nyugdíjas Klub 103

13. Drobine János Holdsugár Gondozási Központ 101

13. Oroszné Marcsi Holdsugár Gondozási Központ 101

14. Szűcs Erzsébet Holdsugár Gondozási Központ 97

15. Ferk Marica Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület 95

16. Szalay Sarolta Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület 94

16. Nagy Csaba Taurus Nyugdíjas Kub 94

17. Kelemen Edit RÁCUK III. Csapat 93

18. Muszka Sándor Reménység Nyugdíjas Klub, XVIII. Ker, I. Csapat 90

19. Molnár Antal RÁCUK III. Csapat 89

19. Kuti János Újlak utcai Nyugdíjas Klub II. Csapat 89

20. Kerepesi Bori Holdsugár Gondozási Központ 88

21. Papp Zsóka Holdsugár Gondozási Központ 86

21. Selyem Juli Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület 86

22. Lukács Erzsébet RÁCUK II. Csapat 85

23. Márta Aranka Taurus Nyugdíjas Klub 83

23. Gyurcsánszki Ili Újlak utcai Nyugdíjas Klub II. Csapat 84

24. Szirmai Cili Újlak utcai Nyugdíjas Klub I. Csapat 83

24. Horváth Éva Taurus Nyugdíjas Klub 83

25. Kovács Ági Reménység Nyugdíjas Klub XVIII. Ker., I. Csapat 80

26. Varga Margó Reménység Nyugdíjas Klub XVIII. Ker., II. Csapat 79

27. Parizekné Mária Szent Lőrinc Lakótelep Nyugdíjas Klub 77

28. Gyarmati Zsóka RÁCUK II. csapat 76

29. Gáspár Katalin Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület I. Csapat 74

30. Törőné Jutka RÁCUK III. Csapat 72

31. Tóth Kata Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület I. Csapat 70

32. Talpas Hajnalka Szent Lőrinc Lakótelep Nyugdíjas Klub 72

33. Gellén Rózsika Reménység Nyugdíjas Klub XVIII. Ker., I. Csapat 69

34. Szabó Marika Reménység Nyugdíjas Klub XVIII. Ker., II. Csapat 66

35. Dudás Zsuzsi Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület I. Csapat 65

36. Pintérné Márti RÁCUK III. Csapat 61

36. Süveges Ágnes RÁCUK II. Csapat 61

36. Benedek Marika Reménység Nyugdíjas Klub XVIII. Ker.,I. Csapat 61

37. Kis Rozália Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület II. Csapat 58

37. Pupek Ani Újlak utcai Nyugdíjas Klub I. Csapat 58

38. Zátonyi Zsófia Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület I. Csapat 57

39. Kis Sándor Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület I. Csapat 55

39. Gécs Erzsébet Újlak utcai Nyugdíjas Klub II. Csapat 55

40. Nagy Anci RÁCUK III. Csapat 53

41. Tokaji Magdi RÁCUK II. Csapat 52

42. Pál Béláné Újlak utcai Nyugdíjas Klub 51

43. Forintos Erzsi Szent Lőrinc Lakótelep Nyugdíjas Klub 50

44. Bihari Julika Reménység Nyugdíjas Klub XVIII. Ker., II. Csapat 47

45. Gazdag Jutka Reménység Nyugdíjas Klub XVIII. Ker., II. Csapat 42

46. Runyai Györgyi Újlak utcai Nyugdíjas Klub II. Csapat 41

47. Gyurcsánszki Kati Újlak utcai Nyugdíjas Klub II. Csapat 40

48. Emperger Piroska Reménység Nyugdíjas KlubXVIII. Ker.,II.Csapat 38

49. Kovács Aranka Balatonfűzfő Nyugdíjas Klub, Balaton 35



Tízpróbaverseny csapat:

________________________________________________________________________________

1. Rákosmente Nyugdíjas Klub-Zugló-Törökőr 595

2. RÁCUK I. Csapat 584

3. Balatonfűzfő, Nyugdíjasklub-Balaton 502

4. Taurus Nyugdíjas Klub 475

5. Holdsugár Gondozási Központ 473

6. Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület II. Csapat 439

7. Reménység Nyugdíjas Klub XVIII. Kerület, I. Csapat 435

8. Újlak utcai Nyugdíjas Klub I. Csapat 418

9. RÁCUK III. Csapat 378

10. RÁCUK II. Csapat 339

11. Rózsa Nyugdíjas Klub Egyesület I. Csapat 321

12. Újlak utcai Nyugdíjas Klub II. Csapat 313

13. Szent Lőrinc Lakótelep, Nyugdíjas Klub 302

14. Reménység Nyugdíjas Klub XVIII. Kerület II. Csapat 282







46 megtekintés

Comentarios


bottom of page